Міжнародні зустрічі

Міжнародні зустрічі, проведені  за участю керівництва облдержадміністрації у 2018 році

12 січня 2018 року відбулася зустріч голови облдержадміністрації з представниками консульських установ Румунії, Польщі, Угорщини, Словацької Республіки з нагоди проведення астрономічного і колядницького фестивалю під назвою ,,Василля”. Під час зустрічі було обговорено співпрацю з прикордонними країнами. Голова облдержадміністрації подякував за зустріч, а представники Підкарпатського воєводства у свою чергу запросили голову облдержадміністрації відвідати воєводство найближчим часом.
24 січня 2018 року у приміщенні облдержадміністрації відбувся інформаційний день Спільної Операційної Програми ,, Румунія –Україна 2014-2020”.
6 лютого 2018 року  відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Верховним комісаром ОБСЄ з питань національних меншин Ламберто Заньєром. У ході зустрічі сторони говорили прийнятий новий Закон ,,Про освіту”,
розроблення керівництвом Національної суспільної телерадіокомпанії України проекту ,,Концепція мовлення нацменшин”, а також питання міжетнічних відносин в регіоні.
7 лютого 2018 року  зустріч представників облдержадміністрації з представниками румунських фірм SC WORKING BLUE та SC EATON PRODUCTIE ROMANIA з метою визначення бізнес-можливостей та перенесення виробничих потужностей  в Україну. В ході зустрічі сторони обговорили можливості відкриття виробничих потужностей у сфері електроприладів, а також місця де такі потужності будуть зорієнтовані.
14 лютого 2018 року відбулася зустріч-дискусія представників облдержадміністрації з делегацією Представництва Європейського Союзу. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи телебачення для національних меншин в Україні, а також експорт української продукції до ЄС та імпорт зарубіжних товарів до України.
16 лютого 2018 року  відбулася робоча нарада щодо обговорення проектів транскордонного співробітництва в рамках Спільної операційної програми прикордонного співробітництва ЄІС ,,Україна-Румунія 2014-2020”. У ході зустрічі сторони обговорили пріоритетні пропозиції, які подаватимуться на конкурс в рамках  Програми  ,,Румунія–Україна 2014-2020”.
20 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації з представником благодійної організації ,,Благодійного фонду підтримку спортсменів та футболістів ,,Академія футболу ,,Карпатія”  Ревес Атілла Бейла. Метою зустрічі було обговорення співпраці з питань розвитку футболу.
21 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч представників облдержадміністрації з представниками Спільного технічного секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІС,,Польща – Білорусь - Україна”. В ході зустрічі сторони домовились про здійснення організаційних заходів щодо проведення фестивалю Карпати Фест в Ужгороді 8-9 червня в Ужгородському замку та конференції у ,,Совиному гнізді” – об’єкті, реставрованому в рамках Програми ,,Польща – Білорусь - Україна ” 2014-2020.
22 лютого 2018 року відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації з Головою муніципалітету Мурська Собота (Республіка Словенія) Александаром Євшеком. Під час зустрічі сторони  обговорили можливі шляхи пошуку бізнес партнерів та культурної співпраці.
26 лютого 2018 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації та обласної ради з Надзвичайним та Повноважним послом Румунії в Україні  Крістіан-Леон Цуркану. Під час зустрічі сторони обговорили можливість відкриття контрольно-пропускних пунктів на українсько-румунському кордоні, а також Концепцію мовлення нацменшин, розроблену керівництвом Національної суспільної телерадіокомпанії України.
2 березня 2018 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації  з делегацією Міністерства соціальної політики України за участю експертів проекту Twinning. За результатами зустрічі сторони обговорили збільшення кількості представників громадських, волонтерських організацій у складі обласної робочої групи з питань впровадження у медичну практику послуг з раннього втручання та визначити Закарпатський обласний центр комплексної реабілітації ,,Дорога життя” методичним центром з реалізації проекту. Протягом року буде проведено ряд тренінгів за участю експертів проекту Twinning для відповідних фахівців та спеціалістів з метою підвищення якості надання даної соціальної послуги.
13 березня 2018 року  в атріумі облдержадміністрації відбувся концерт колективу ,,Ensemble Martinu”, який є складовою частиною програми заходів у рамках Днів Чехії і Словаччини в Ужгороді та організовується Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові спільно з Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді.
16 березня 2018 року  відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Метою зустрічі було обговорення питання освітньої галузі в області. В ході зустрічі сторони обговорили позитивні тенденції у соціально-економічному розвитку області.
16 березня 2018 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з керівництвом словацької логістичної компанії Vedecko-vyskumna, A.C. В ході зустрічі сторони обговорили питання відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту ,,Ужгород”. 
 

Остання зміна сторінки: 18-09-2018 14:34