![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-03-17_18-32-33.jpg?itok=qrHp29BA)
Очільник Мукачівської РВА Едгар Токар провів розширену нараду з головами місцевих рад Мукачівського району та представниками правоохоронних органів, на якій обговорили організацію спільної роботи Мукачівської РВА, представників 70-го окремого батальйону ТрО та громад щодо створення добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).
Едгар Токар зазначив, що ДФТГ – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають на території громад та який призначений для участі у підготовці та виконанні завдань тероборони в межах своєї громади.
Визначили завдання щодо покращення стану ведення військового обліку військовозобов’язаних та порядку їх бронювання.
Не оминули й питання проведення представниками Держпродспоживслужби обстежень харчоблоків закладів освіти щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог при організації харчування.
На завершення начальник військової адміністрації вислухав проблемні питання, які наявні в громадах, та обговорив шляхи їх вирішення.
Остання зміна сторінки: 20-03-2023 08:43