![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/343292365_3548840665359955_2366260064072106184_n.jpg?itok=MaC43hNy)
Бійці бригади одними з перших вийшли на законні рубежі України під час Слобожанського контрнаступу ЗСУ. А взимку-навесні цього року стали єдиним добровольчим формуванням, який бере участь у битві за Бахмут.
Бригада у складі «Гвардії наступу» активно готується до майбутніх великих штурмів і запрошує у свої лави вмотивованих українців. Досвідчені військові поділяться усім, що добре вміють, зокрема й мистецтвом ведення аеророзвідки та коригування артилерійського вогню.
Час повертати своє настав
Заповнюй заявку добровольця «Гвардії наступу» на сайті : http://storm.mvs.gov.ua/
Остання зміна сторінки: 25-04-2023 14:18