![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-04-28_13-34-18.jpg?itok=tfmTdTYr)
Заклик, який часто зустрінеш у медіапросторі, коли мова йде про ліквідаторів трагедії на Чорнобильській АЕС. Для нас це не лише гасло, але й реальні дії.
Сьогодні з метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівництвом Мукачівської РВА було роздано продуктові набори для 21 ліквідатора, які проживають у районі.
Щиро вдячні всім учасникам ліквідації нищівних наслідків на атомному фронті.
Вічна слава героям-ліквідаторам!
Остання зміна сторінки: 01-05-2023 08:37