![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-07-27_11-35-56.jpg?itok=hBoW-nji)
Сьогодні під головуванням заступника Мукачівської РВА Андрія Данканича відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни про виплату грошової компенсації.
Секретар комісії доповіла, що на сьогодні передбачені видатки на виплату грошової компенсації, згідно з черговістю, на 1 заявку для виплати даної компенсації для особи з інвалідністю внаслідок війни 2 групи.
Андрій Данканич наголосив, що питання соціального захисту захисників та захисниць країни сьогодні є одним із найголовніших і потрібно вживати всі заходи, щоб повною мірою забезпечити права даної категорії осіб, гарантовані їм державою.
Остання зміна сторінки: 29-07-2023 18:48