![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-08-14_18-43-07.jpg?itok=JDJ-YR3n)
Про ремонт та утримання автомобільних й пішохідних мостів і мостових переходів на території Мукачівського району говорив сьогодні голова Мукачівської РВА Едгар Токар на нараді з головами місцевих рад краю.
Очільники громад прозвітували про результат перевірки стану основних елементів мостових споруд. Також обговорили шляхи розв'язання проблемних питань та проведення заходів з реконструкції або ремонту таких об’єктів.
"Балансоутримувачі несуть відповідальність за належний стан пішохідних та автомобільних мостів, які перебувають у них на балансі."- наголосив Едгар Токар головам громад.
За результатами наради визначено терміни:
- відновлення аварійних пішохідних мостів;
- обстеження та замовлення проєктно-кошторисної документації на аварійні транспортні мости, які знаходяться в комунальній власності територіальних громад.
Остання зміна сторінки: 15-08-2023 08:22