![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-08-29_15-31-11_2_0.jpg?itok=kBisaLs6)
Очільник Мукачівської РВА Едгар Токар разом зі Святославом Тузом та Олександром Круком й членами штабу територіальної оборони Мукачівського району вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
"Розділяємо біль рідних й близьких загиблих та бережемо у своєму серці пам'ять про Героїв.Адже поки жива пам'ять, вони житимуть вічно! "- зазначив Едгар Токар
Схиляємо голови, шануємо, пам’ятаємо!
Вічна слава полеглим захисникам та захисницям
Остання зміна сторінки: 29-08-2023 15:42