![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/614327ee4e85b5728551801.png?itok=_3VaSOE7)
У четвер, 26 жовтня, з 9:00 до 12:00 працюватиме «гаряча лінія» Держспоживінспекції у Закарпатській області – тел. 0 800 501 484 (дзвінки безоплатні).
На телефонні звернення мешканців регіону відповідатиме начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олександр Кобаль.
Якщо Ви вважаєте, що Ваші права як споживача порушені, то телефонуйте й отримайте необхідну правову допомогу з питань, що належать до компетенції Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами у сфері торгівлі, робіт та послуг.
Також ви можете надіслати електронне звернення за адресою: http://claim.carpathia.gov.ua/login_ext/.
Остання зміна сторінки: 26-10-2023 08:21