![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-03-07_12-58-20.jpg?itok=TYEEXpWV)
Сьогодні, 07 березня, Андрій Данканич — заступник голови Мукачівської РВА провів засідання районної комісії з питань підготовки документів щодо присвоєння почесного звання України „Мати-героїня“.
Так, члени комісії розглянули документи, подані виконавчими комітетами сільських (селищних), міських рад, претендентів з-поміж багатодітних матерів на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
За наслідками розгляду та аналізу документів встановлено вагомий вклад матерів у виховання дітей, повний пакет документів, в наявності всі необхідні довідки.
Остання зміна сторінки: 07-03-2024 13:46