![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-03-21_11-14-51.jpg?itok=lKi02PqM)
Сьогодні, 21 березня, Андрій Данканич — заступник голови Мукачівської РВА провів засідання районної комісії з питань підготовки документів щодо присвоєння почесного звання України „Мати-героїня“.
Членами комісії розглянуто документи, подані виконавчими комітетами сільських (селищних), міських рад, на претендентів з числа багатодітних матерів, які виховали п’ятеро і більше дітей до 8-річного віку на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
За наслідками розгляду та аналізу документів, встановлено, що матері забезпечили умови для зростання дітей у сім’ї, створили сприятливі умови для здобуття освіти, розвитку здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Документи подано в повному обсязі. Відповідні клопотання, щодо присвоєння почесного звання будуть подані до Закарпатської обласної військової адміністрації.
Остання зміна сторінки: 21-03-2024 11:28