![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-03-27_10-29-07.jpg?itok=CcWLb1sq)
Начальник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай провів робочу зустріч із представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Андрієм Крючковим.
На зустрічі обговорили налагодження комунікації між адміністрацією та представництвом Офісу Омбудсмана для забезпечення оперативного виявлення та усунення фактів порушення прав та свобод людини в районі.
Андрій Крючков розповів про основні напрямки своєї діяльності та проблеми, виявлені за останній період під час інспектування установ краю. Також висловив готовність долучатися до відповідних заходів, що будуть реалізовуватися в Мукачівському районі.
Учасники зустрічі домовились про відкритість та конструктивне співробітництво у майбутній спільній діяльності.
Остання зміна сторінки: 27-03-2024 14:16