![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-04-09_14-50-13_2.jpg?itok=Xg2FjZA1)
Начальник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай відвідав головний медичний заклад Сваляви та ознайомився з вже відремонтованими відділеннями та тими, що тільки в процесі перероблення. Також активно тривають ремонтні роботи в реанімаційному відділенні.
"Лікарня є учасником багатьох проєктів, тобто використовує всі наявні можливості для свого удосконалення, аби мешканці громади мали доступ до якісної медицини. Зі свого боку також посприяю у залученні партнерів до реконструкції медичного закладу.
Окрім того, приїхав не з пустими руками — разом з нардепом Михайлом Лабою, у співпраці з керівником Обласного благодійного фонду «Дім милосердя» Василем Фенчаком - передали лікарні сім нових візків для транспортування пацієнтів, медичні кушетки та лампу, стільці в зону очікування.
Працюємо, аби наш район був комфортним для його мешканців! Бути добру!" - наголосив керманич району.
Остання зміна сторінки: 09-04-2024 15:01