![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-05-01_17-47-43.jpg?itok=vEIgyXIO)
Начальниця Управління соціального захисту населення Мукачівської РВА Наталія Жабко з метою координації дій, спрощення алгоритмів та виявлення недоліків в роботі з розшуку зниклих безвісти воїнів й забезпечення належної допомоги і уваги їх родинам разом з Романом Тарабієм - заступником голови Мукачівської районної ради взяла участь у робочій зустрічі з представниками Оперативного командування "Захід" і Мукачівського РТЦК та СП.
На зустрічі присутні відмітили, що впродовж останнього року робота в даному напрямку значно покращилася, скарги з боку родин практично відсутні.
У підсумку учасники виокремили ряд питань, які потребують вирішення на місцевому рівні, та домовилися про оперативний збір інформації в частині системних проблем і передачі її для реагування оперативному командуванню "Захід".
Остання зміна сторінки: 02-05-2024 10:49