![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_20240525_094206_529.jpg?itok=Ou_P_fyT)
Ви – надійний цифровий щит держави! Ті, хто береже критично важливі для України масиви даних від ворожих кібернападів, забезпечує державу та військо захищеним конфіденційним зв’язком, відновлює пошкоджені інформаційні сили й засоби та навчає українців правилам кібергігієни.
Тож сьогодні наші слова вдячності та поваги адресовані саме вам!
Стоїмо на інфофронті разом!
Остання зміна сторінки: 25-05-2024 09:45