![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1720966966954.jpg?itok=7YFDgK7g)
Благодійний фестиваль з соціальної адаптації дітей під час війни "Амбасадори дитинства " пройшов у Мукачеві в замку "Паланок" за підтримки Мукачівської районної військової адміністрації, Мукачівська міська рада та Закарпатська обласна державна адміністрація.
Для усіх дорослих та дітей вхід на фестиваль був вільний. Для відвідувачів підготували локації з іграми та розвагами, діяла фуд-зона зі смаколиками і напоями та сценічна площадка на якій виступав «зірковий десант» фесту. Відвідувачі мали чудову можливість прийняти участь у майстер-класах та розіграшах, виготовити обереги для захисників, погратися, потанцювати і поспівати і зробити фото разом із зірковими гостями та просто весело провести час!
Фото: Мукачівський відділ культури та молодіжної політики
Остання зміна сторінки: 14-07-2024 17:32