Очільник Мукачівщини проконтролював виконання невідкладних відновлювальних робіт на дорозі місцевого значення Бабичі-Ділок

На шляху сполучення   місцевого значення Бабичі-Ділок проводяться відновлювальні роботи невідкладного характеру. Дорога стала непридатною для проїзду внаслідок сильних злив. Дощі сприяли утворенню глибоких вимоїн на щебеневій основі дороги, які ускладнили рух транспорту.  Про насідки липневих опадів складено відповідні акти, питання розглянуто комісією з ТЕБ та НС. Окремо з проханням про допомогу щодо відновлення дороги звернувся і голова села Василь Маринець, який разом з сільськими депутатами та активістами прийшов на прийом до голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у середу 13 липня.

Підчас прийому Сергій Володимирович  роз’яснив мешканцям громади, що акти обстеження та експертні висновки щодо пошкодження доріг вже направлені до Закарпатської ОДА. В свою чергу, зведені розрахунки щодо необхідної суми коштів для здійснення відновлювальних робіт об’єктів, які постраждали внаслідок стихійного лиха по всьому Закарпаттю, - направлені до Кабінету Міністрів. На основі поданих документів Кабмін готуватиме проект постанови щодо виділення Закарпаттю коштів з резервного фонду. Проте очільник району запевнив мешканців Ділка щодо проведення першочергових відновлювальних заходів на пошкодженому відрізку шляху.

Сьогодні, 15 липня, роботи розпочато і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай проконтролював хід виконання. Так, на пошкодженому ливневими опадами відрізкушляху, протяжністю до 2 кілометрів, працює грейдер, який розрівнює відсів, заповнюючи вимоїни та спрофільовуючи дорожнє полотно.

«Дана дорога місцевого значення виконує важливу функцію, адже є єдиним шляхом сполучення між селами Бабичі – Ділок, - зауважує Сергій Володимирович. - Невідкладні відновлювальні роботи дозволять відновити рух транспорту. Очікуємо на виділення коштів з резервного фонду, щоб провести повне відновлення дороги.»

Під час перебування у селі Ділок, яке має статус гірського, очільник району відвідав бюджетні заклади, поспілкувався з їх керівниками та працівниками. Так, якщоДНЗ потребує санітарної побілки в окремих приміщеннях та проведення робіт дрібного ремонту, то клубна установа – у значно гіршому стані – тут знадобиться капітальнийремонт із заміною вікон та дверей, оновленням меблів.

                         

 

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:15