Нагадаємо, що 8 грудня, керівництво адміністрації вже порушувало питання технічної інвентаризації захисних споруд району. Тоді ж перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич наголосив, які об’єкти повинні найперше пройти інвентаризацію, а саме, захисні споруди на території Кольчинського хлібокомбінату, сховища в селі Бобовище, Серне та Жнятино.
Проте, вирішення цього питання, через ряд проблем, просувається повільно. Тому, Андрій Андрійович вирішив знову зібрати нараду з цього питання. Так, 13 квітня, на зустріч були запрошені заступник начальника Мукачівського МРВ управління ДСНС Сергій Шапетко, заступник голови правління райспоживспілки Андрій Лакатош, головний спеціаліст відділу освіти Микола Ващенок. Проводили нараду завідувач сектору з питань цивільного захисту адміністрації Василь Головчанський та інспектор сектору Ігор Байда.
Вони повідомили, що якщо зі сховищами в селах Бобовище та Жнятино ще все зрозуміло, і технічна інвентаризація на них майже готова, то залишається не вирішеною ситуація з селами Серне та Кольчино, , в свою чергу, і є пріоритетним завданням присутніх.
В ході наради запрошені звернули увагу на ряд важливих аспектів, які стосуються реалізації поставленого завдання. Так, Андрій Лакатош повідомив, що в райспоживспілці немає жодних правовстановлюючих документів, в яких було б вказано, які саме об’єкти на території району є захисними. Тому, вони не знають, на що спиратися під час спілкування з власниками споруд, на території яких знаходяться такі об’єкти.
На це Ігор Байда повідомив, що реєстр всіх захисних споруд знаходиться в Києві, і створений він ще в 70-тих роках ХХ століття.
Також виникло питання і в представника Мукачівської ДСНС Сергія Шапетка. Він висловив занепокоєння малою кількістю захисних об’єктів на території району та ситуацією, що у великих селах, наприклад, Горонда, Баркасово, їх взагалі нема, а у таких малонаселених як Серне, Бабичі, вони є, а подекуди і по два.
На це зауваження завідувач сектору з питань цивільного захисту Василь Головчанський пояснив, що, переважно, сховища влаштовували на території великих будівель, де є пункти харчування, це були, переважно, гастрономи, продовольчі магазини, які відносилися до рай споживспілки, школи, заводи. «Така ситуація і залишилася, проте, майже половина захисних споруд або взагалі зруйнована, або потребує капітального ремонту. З цією метою і проводиться зараз технічна інвентаризація» - зауважив Василь Степанович.
По закінченню наради, було виокремлено ряд найважливіших завдань:
Відділ освіти повинен зробити технічну інвентаризацію всіх захисних споруд, які знаходяться на території тієї чи іншої школи Мукачівського району;
Райспоживспілці та Мукачівському МРВ управляння ДСНС розібратися з власниками та зробити технічну інвентаризацію захисних об’єктів на території Кольчинської хлібопекарні та Сернянського універмагу.
Наступну нараду з цього питання було вирішено провести через тиждень.
Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19