05 жовтня

У центрі уваги членів комісії стало питання готовності районних служб, а також спеціалізованих аварійно-рятувальних бригад  до роботи в осінньо-зимовому періоді. Як виявилося, найменш забезпеченими усім необхідним технічним обладнанням є дорожні організації. Також, за словами керівників цих служб, відсутність запасів паливно-мастильних  матеріалів та недостатня кількість резервів піщано-соляної сумішші ставить під сумнів  їх якісну роботу у зимовий період. З огляду на це, учасниками засідання було одноголосно підтримано пропозицію першого заступника голови Мукачівської райдержадміністрації, голови комісії Василя Пашкуляка,  звернутись до  Служби автомобільних доріг у Закарпатській області з приводу забезпечення дорожніх організацій  району необхідним матеріалом.  

Також особлива увага учасників комісії була зосереджена на готовності закладів соціальної сфери до нового опалювального сезону. Як було зазначено у доповіді начальника відділу розвитку інфраструктури РДА Івана Лендєла, нині всі бюджетні  установи технічно готові до початку опалювального періоду. У тих населених пунктах, де поки немає природного газу, заклади соціальної сфери стовідсотково забезпечені паливними дровами.

У рамках підготовки до опалювального сезону Мукачівською філією ПАТ «Закарпатгаз» проведено плановий технічний огляд інженерних споруд та газового обладнання у 52 населених пунктах. Перевірки тривають і надалі. Ряд ремонтних робіт з покращення енергозабезпечення району проведено й районною електромережею. Зокрема, у населених пунктах району замінені лінії електропередач, трансформатори , електроопори.

Заслухали члени комісії й питання  стану поводження з небезпечними токсичними відходами, що зберігаються на території району. За даними відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА на сьогодні ще залишилось 28000 кгхімічних засобів захисту рослин в урочищі Гумичево, с.Великі Лучки.  І хоча вони завантажені у залізобетонні контейнери, місцеве населення неодноразово зверталось до районної влади з приводу їх вивезення. Як повідомили у  Державній екологічній інспекції в Закарпатській області, можливо до кінця цього року  їх таки приберуть з території району.

Окрім цих, члени комісії ухвалили ряд рішень щодо вирішення питань з видалення аварійно-небезпечних дерев, які ростуть на узбіччях доріг,безпеки відпочиваючих на туристичних маршрутах та гірськолижних трасах району, а також затвердили перелік підприємств та населених пунктів району, де рекомендовано створення добровільних пожежних дружин.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19