Як запобігти у весняно-літній період пожежонебезпечним ситуаціям

Учасниками наради насамперед обговорені першочергові заходи, які необхідно вжити для запобігання та виникнення пожеж на території району. Адже з потеплінням, як правило частішають випадки випалювання жителями населених пунктів стерні, бур’янів, смітників та сухої трави. А це часто приводить до виникнення небезпечних ситуацій. Тому, прийняте рішення провести детальний моніторинг готовності відповідних служб  та наявності необхідних засобів для оперативного реагування  у разі виникнення пожеж, особливо в лісових масивах.

Разом з тим, в районі буде вжито ряд заходів, направлених на  запобігання  громадянами самовільних та безвідповідальних дій шодо випалювання трави та чагарників на сільськогосподарських підприємствах  та угіддях району.

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій Мукачівської райдержадміністрації

застерігає жителів району  про негативні наслідки  щодо необережного поводження з вогнем!

 

Важко уявити собі життя людини без вогню. Він допомагає приготувати їжу, зігрітися, коли холодно. На заводах та інших підприємствах вогонь використовують, щоб виплавляти метал, виготовляти посуд, пекти хліб. Вогонь – друг людини. Але, якщо він потрапить у невмілі руки, то може стати грізним ворогом. Наслідком неправильного і необережного поводження з вогнем, газовими та електроприладами є пожежі. Вони знищують будинки і заводи, хлібні поля і ліси. Під час пожеж гинуть люди. Щоб не виникла пожежа, треба знати і виконувати правила пожежної безпеки. Вогонь – друг і ворог людини. Від нас залежить, яким він буде: добрим чи злим. Коли з вогнем поводиться необережно, може статися пожежа. Під час пожежі небезпеку для життя людей становить вогонь і дим. Щоб запобігти пожежам, треба знати від чого вони виникають. Причини пожеж можуть бути:- Необережне поводження з відкритим вогнем;- Куріння в ліжку перед сном або на підпитку;- Залишення без нагляду включених електро і газових приладів для опалення приміщень;- Порушення правил монтажу електромереж;- Користування саморобними приладами опалення;- Перегрів опалювальних печей;- Залишення без нагляду дітей;- Використання запобіжників не заводського виготовлення в електролічильнику;- Користування піччю, в якій утворилися тріщини;- Сушіння одягу над запаленою газовою плитою. 

То ж зробіть все можливе щоб зберегти своє життя та майно від страхітливої сили вогню. 

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19