4 квітня, під головуванням заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації Оксани Біров відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Тут, було обговорено питання щодо здійснених заходів на попередження насильства в сім’ї. Членам Координаційної ради та запрошеним було надано аналіз ситуації в районі за 1 квартал 2014 року з питань попередження насильства в сім’ї. При цьому відмічено спад скоєного насильства в сім’ї в порівнянні до відповідного періоду минулого року на 2 звернення, та відсутність звернень щодо скоєння фізичного насильства.

Відмічено відсутність фактів вчинення насильства протягом 1 кварталу в 29 сільських радах. В розрізі сільських та селищних рад найбільше заяв, щодо вчинення насильства зафіксовано в Обавській та Ключарківській, відповідно по 3 та 2 випадки.

Обговорено питання ефективної співпраці з правоохоронними органами та наголошено про необхідність інформування про скоєння насильства в 3-х денний термін для оперативного та результативного реагування всіх зацікавлених служб.

Начальником відділу в справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Вірою Сватановою було надано інформацію по організації взаємодії суб’єктів в роботі по протидії торгівлі людьми, відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми”.

На засіданні також було заслухано звіт роботи за 1 квартал Мукачівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по питанню надання соціальних послуг, проведення заходів на попередження насильства та відділу освіти райдержадміністрації по питанню роботи щодо організації правового захисту дітей, проведення роз’яснюючої та профілактичної роботи. За наслідками обговорення було відмічено позитивну та налагоджену співпрацю структурних підрозділів. Присутні також підтримали ініціативу щодо урочистого вручення школярам першого паспорту.

Також було розглянуто документи та підтримано кандидатуру багатодітної матері Мадуда А. І. на подання до присвоєння почесного звання  „Мати-героїняˮ.

За наслідками засідання дано ряд доручень, направлених на посилення роботи щодо попередження фактів насильства в сім’ї, покращення співпраці відповідальних підрозділів, продовження роботи щодо обстеження місць проживання ромського населення, продовження роботи з неповнолітніми з метою профілактики асоціальної поведінки та інше.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:17