![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-09-30_20-39-12.jpg?itok=Sfcj2oqY)
Це ще одна можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам, пенсіонерам та усім жителям поважного віку за багаторічну добросовісну працю, доброту та внесок у розвиток країни.
Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, досвід й мудрість, за гідний приклад для наслідування.
Нехай завжди вас оточують увагою та піклуванням близькі люди, тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки й ніщо не засмучує ваші будні.
Довгих і щасливих вам років життя, миру, здоров'я, добра і благополуччя.
З повагою, Едгар Токар
Остання зміна сторінки: 02-10-2023 08:58