![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-09-30_20-22-47.jpg?itok=_VhrKOY3)
Сьогодні особливо хочеться висловити слова вдячності тим освітянам, які, попри війну та ризик, продовжують розвивати освіту та підтримувати навчальний процес!
Наші незламні вчителі сьогодні читають лекції з бомбосховищ та навіть з фронту, продовжують вчити наших дітей під обстрілами та на відносно мирних територіях нашої України.
І кожен з них — герой Дякую за відданість своїй справі та внесок у нашу перемогу
З повагою, начальник Мукачівської РВА Едгар Токар
Остання зміна сторінки: 02-10-2023 08:56