15 листопада 2011 року

Основні навички життя в соціумі, моральні якості та культуру поведінки дитини виховують у школі, саме освіта дає змогу людині адаптуватися в суспільстві, здобути фах і працевлаштуватися. Відділ освіти Мукачівської районної державної адміністрації та районний методичний кабінет приділяє велику увагу проблемі стану виховання та рівня освіти ромських дітей.

У роботі семінару взяли участь Хайнас В.М., методист РМК, Дзямко М.М., директор Обавської ЗОШ І-ІІ ст., Русин М.М., голова районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, які працюють з дітьми-ромами, вчителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району, що працюють з дітьми-ромами.

В ході роботи семінару-практикуму обговорювалися актуальні питання щодо застосування форм і методів роботи з дітьми ромської національності, які дозволять підвищити рівень навичок читання та письма ромських дітей, забезпечать їх гармонійний всебічний розвиток. Особливу увагу було приділено питанням виховання, оскільки це здебільшого діти з проблемних сімей, з якими треба багато працювати з питань профілактики шкідливих звичок та здорового способу життя. Учасники семінару відвідали відкритий урок українського читання у 3 класі на тему «Поміркуємо над казкою. А.Дімаров «Для чого людині серце?», проведеного Кохан О.М., вчителем початкових класів Обавської ЗОШ І-ІІ ст., та позакласний виховний захід – «Нам без книг ніяк не можна», який підготували і провели вчителі початкових класів та шкільний бібліотекар разом учнями Обавської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Під час навчально-методичного тренінгу вчителі району обмінялися досвідом роботи, ознайомилися з новинками методичної фахової літератури, а деякі методи роботи навіть апробували. Проведення таких семінарів-практикумів вже стало традиційним на теренах Мукачівщини, кожен їх учасник поповнює свою методичну скарбничку цікавими педагогічними новинками і приємними спогадами.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19