У його роботі взяли участь голова районної ради Іван Михайло, сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також служб району.
Підсумки економічного і соціального розвитку району за 2011 рік озвучив для присутніх начальник управління економіки райдержадміністрації Ігор Яворський. Зокрема, за рейтинговими показниками Мукачівський район посів сьоме місце серед адміністративно-територіальних одиниць області.
«Нам вдалося стабілізувати промислове виробництво, забезпечити приріст іноземних інвестицій та зберегти позитивну динаміку обсягу роздрібного товарообороту», - зауважив начальник економіки звітуючи про досягнення та проблеми року, що минув.
Разом із тим, в районі добудовані та відкриті два нові дошкільні заклади у селах Червеньово та Макарьово, сучасний спортивний комплекс у Верхньовизницькій загальноосвітній школі та приміщення початкової школи Ракошинської ЗОШ I-III cт. Також торік в установах соціальної сфери здійснено чималу кількість заходів з енергозбереження, проведені капітальні ремонти систем опалення.
За 2011 рік рівень виконання показників зведеного бюджету загального фонду Мукачівського району виконано на 102,1 відсотка. Таким чином вдалося додатково залучити до бюджету району 610, 1 тис.грн.
Як справилися із виконанням місцевих бюджетів сільські та селищні ради поінформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Інна Бисага. За її словами, з різних причин, не забезпечили планові завдання щодо наповнення бюджетів п'ятнадцять сільських рад. Зокрема, це Бабичівська, Завидівська, Залужанська, Лавківська, Кальницька, Чомонинська, Шенборнська, Станівська, Сернянська, Страбичівська, В.Коропецька, Івановецька, Лохівська, Яблунівська та Ракошинська сільські ради.
Аргументувати причину невиконання планових показників попросив представників сільських рад голова райдержадміністрації Ілля Токар. Він звернув увагу присутніх на посилення роботи у цьому напрямку та недопущення в майбутньому подібних ситуацій.
Роботу туристично-рекреаційної галузі за 2011 рік аналізував начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економіки райдержадміністрації Василь Шкріба.
Торік в туристично-рекреаційних закладах Мукачівського району відпочило понад 26 тисяч туристів. Прибуток від діяльності галузі склав 3, 3 млн. грн..
На модернізацію існуючих та будівництво нових об’єктів залучено понад 1, 4 млн. грн.
Для забезпечення розвитку туризму та підвищення ефективності функціонування туристичної сфери в районі цьогоріч затверджено районну Програму розвитку туристично-рекреаційної галузі до 2015 року.
Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19