![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/438197475_1981561062240937_1886377794507708016_n.jpg?itok=LkcSFxfp)
«Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.
Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри.
Вітаємо переможців та учасників Гри “Сокіл” (“Джура”)
Дякуємо педагогам – виховникам за підготовку роїв до змагань.
Остання зміна сторінки: 10-05-2024 14:41