на тему: Забезпечення диференційованого підходу до учнів та використання мультимедійної техніки на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін».
У роботі семінару взяли участь: Г.І. Диганич, завідуюча РМК, М.М. Горват, методист РМК, Г.П. Грешко, директор Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району.
В ході роботи семінару вчителі відвідали відкриті уроки з етики у 5 класі (вчитель Сабов М.І.), історії у 7 класі (вчитель Бобуська Г.В.), української літератури у 10 класі (вчитель Шпеник М.І.). Приймаючи поважних гостей, учні та вчителі Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро дарували усмішки і душевне тепло, щоб створити для всіх присутніх приємну атмосферу. Мабуть саме тому і обрали для позакласного заходу фольклорне свято зустрічі весни: «Стрітення Господнє величаймо, Весну зустрічаймо!».
Під час обговорення відвіданих заходів та актуальних питань засідання вчителі були одностайні в тому, що сучасна школа озброєна інформаційно-комунікаційними технологіями повинна перш за все навчити дитину мислити, думати. А це в свою чергу можливо за умови забезпечення диференційованого підходу до навчання, наголосила Г.І. Диганич, ознайомивши вчителів з основними способами використання мультимедійних технологій на уроках суспільно-гуманітраних дисциплін.
Швидко плине ріка часу і до її стрімкої течії може дорівнятися тільки швидкість людської думки. Адже думка така ж нестримна і далекосяжна, як і час, саме людська думка невпинно живить мистецтво і науку на шляху розвитку людського суспільства.
Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19