Анатолій Полосков та представники «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» підписали меморандум щодо цифровізації освіти Закарпаття

Голова Закарпатської ОДА підписав меморандум про співробітництво з представниками ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ», повідомляє Закарпатська ОДА.

Метою спільної роботи стане створення єдиного інформаційно-освітнього простору Закарпатської області шляхом запровадження програмного забезпечення у вигляді програмних продуктів та засобів доступу до системи «Єдина школа» для закладів освіти області.

Це черговий плановий етап реалізації стратегії облдержадміністрації щодо підвищення рівня цифрової грамотності педагогічних працівників та запровадження електронних освітніх систем для закладів освіти (е-щоденників, е-журналів, е-документообігу, LMS тощо), яка реалізовується в рамках концепції розвитку електронного урядування в Україні, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 649, щодо розвитку навчальних інформаційних систем для автоматизації основних процесів роботи закладів освіти, у тому числі електронного щоденника, електронного підручника, дистанційної форми навчання.

Запровадження системи в області здійснюється за участю та підтримки народного депутата України Миколи Тищенка і заступника Міністра освіти і науки Ігоря Гарбарука. 

З 5 травня Закарпатська ОДА спільно з представниками ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» розпочинають безкоштовний навчальний онлайн-курс для керівників та викладачів закладів освіти, а також керівників профільних підрозділів територіальних громад, районів та області з питань інтегрування, функціонування, управління та користування цифровою системою в навчальному закладі. 

За результатами проведення тренінгів, учасників буде сертифіковано за напрямком підвищення кваліфікації відповідним документом.

 

Остання зміна сторінки: 01-05-2021 15:11