Центр зайнятості

Центр зайнятості спрямовує свої зусилля на поліпшення ситуації щодо зайнятості населення, зменшення соціальної напруги у суспільстві шляхом надання якісного та повного комплексу послуг у сприянні працевлаштуванню безробітних громадян. 

Протягом  січня-серпня 2014 року послугами служби зайнятості району скористалася 1821 особа, із них 1360  осіб мали статус безробітного. Працевлаштовано за цей період 809 осіб, рівень працевлаштування склав 44,4%. 17-ти безробітним надано одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності; за 25 безробітних, працевлаштованих на нові робочі місця, роботодавцям проводиться компенсація фактичних витрат в розмірі єдиного соціального внеску.

Важливим напрямком роботи служби зайнятості є професійна орієнтація та профпідготовка громадян. З урахуванням місцевого ринку праці, замовлень роботодавців,  протягом січня-серпня 2014 року центром зайнятості проведено    професійну підготовку/перепідготовку 187 безробітних, працевлаштовано після профнавчання 168 осіб.           

Профорієнтаційними послугами охоплено за цей період 6176 осіб, яким надано 11164 послуги. Такі послуги надаються як шукаючим роботу, що звертаються у центр зайнятості, так і при виїзних акціях в населені пункти Мукачівщини.

Протягом квітня – серпня 2014 року  з використанням мобільного центру зайнятості було проведено 9 виїзних акцій центру зайнятості в таких селах району як: Кальник, Ракошино, Дерцен, В.Лучки, Страбичово, Макарєво, Зняцьово, Лавки, Залужжя.  Метою таких заходів є забезпечення доступності сільського населення до послуг служби зайнятості,  вирішення питань легальної та продуктивної зайнятості, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Відвідувачі мобільного центру зайнятості мають можливість отримати консультації щодо сприяння в працевлаштуванню, організації власної справи шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю, отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, реєстрації у центрі зайнятості, вибору чи зміні професії, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, про можливість проходження професійного навчання, в тому числі на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, отримати інформаційні матеріали, буклети. Особлива увага зараз приділяється наданню соціальної підтримки громадянам, які  переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та тимчасово проживають в районі.

Проведення таких заходів сприяє підвищенню активності шукачів роботи  на ринку праці, ознайомлення їх з послугами служби зайнятості, якими вони можуть скористатися. А служба зайнятості завжди готова допомогти.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19