Дев'ятий мобільний лазне — пральний комплекс вирушив на передову

Дев'ятий мобільний лазне — пральний комплекс, а також 2 гірські мотоцикли та 3 транспортні засоби вирушать сьогодні з Мукачівського району до наших героїв на передову.

Як зазначив очільник адміністрації Едгар Токар, на цей раз умільці зі Сваляви окрім базової комплектації додали до мобільного комплексу ще і новинку:встановили чан на 4-5 осіб, який опускається і піднімається на спеціальному пульті управління.Система підігріву води —  на дровах. Також встановлено електробойлер на 200 л води як для альтернативи.

Едгар Токар висловив подяку ГО «Допоможи Україні — Сьогодні» в особі Павла Голубки та свалявцям, які вже понад 15 років як виїхали в Чехію — Фонду Znesnaze21 в особі Василя Капустея, завдяки яким сьогодні передали даний витвір мистецтва для 24-ї окремої механізованої бригади.

"Також щира подяка колективу Свалявського ЛГ за 2 гірські мотоцикли для наших прикордонників та небайдужим людям за  ГАЗ з термопричепом, мікроавтобус марки Тойота й Мерседес с 190!"- додав начальник Мукачівської РВА.

Остання зміна сторінки: 27-02-2023 08:35