Деякі питання функціонування мобільної бригади при Мукачівському районному центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

В райдержадміністрації обговорили деякі питання функціонування мобільної бригади - спеціалізованої служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Нараду провів керівник апарату Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Чекан за участі представників  управління соціального захисту населення та служби у справах дітей  райдержадміністрації, Мукачівського районного центру соціальних служб  сім’ї, дітей та молоді та Мукачівської районної ради.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб. Мобільна бригада утворюється при центрах соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, довела до відома присутніх начальник відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Мукачівської РДА  Сватанова В.В..

Олександр Чекан наголосив на необхідності максимально скоординувати діяльність усіх соціальних служб району для своєчасного виявлення та реагування на протиправні дії громадян щодо вчинення насильства в сім’ї та насильства за ознакою статі. Окрему увагу слід приділити профілактично-роз’яснювальній роботі щодо недопущення будь-яких форм домашнього насильства.

Остання зміна сторінки: 08-10-2019 17:09