Діти будуть захищені, якщо ми вакцинуємося

9 регіонів України вже у «помаранчевій» зоні.  Закарпаття може стати наступним. Адже ситуація стрімко погіршується, зростає кількість тестувань, хворих стає все більше, у тому числі та серед дітей. 

За минулу добу, 23 вересня, із 73 нових випадків захворюваності на ковід, 10 – це діти. На лікуванні у медичних закладах перебуває троє дітей.

Штам «Дельта» стрімко поширюється нашими містами та селами, вражає значно більшу кількість людей, а протікає – важче. Особливо вразливі перед ним діти та люди, яким більше ніж 60. І якщо другі можуть захистити себе самі, вакцинувавшись, то діти – беззахисні перед невидимим ворогом.

Про їхнє здоров’я, гармонійний розвиток та успішне навчання повинні подбати дорослі, прийнявши рішення вакцинуватись. Воно «вбиває» навіть не двох зайців. Імунізувавшись, ви забезпечуєте захистом себе, своє оточення, вірус значно менше мутує і розповсюджується.

Чекаємо Вас в Центрах масової вакцинації, які працюють з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00, субота – неділя з 9:00 до 16:00 за адресою:

м. Мукачево, вул. Ш. Августина, 21 (сесійна зала Мукачівської райради)

м. Свалява, вул.Шевченка, 22 (1 поверх адмінбудівлі КНП ПМСД)

смт Воловець, вул. Пушкіна, 8 (сесійна зала адмінбудівлі РДА)

Остання зміна сторінки: 24-09-2021 12:37