![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/chudo_avtivka.png?itok=w0V6umZz)
Зона для відпочинку, газовий конвектор для обігріву, душова та вбиральня, газова лампа освітлення та мобільна кухня, яка оснащена автономною водою, електрикою та газом.
До Дня Соборності України передали з Мукачівського району чергову чудо-автівку для потреб Збройних Сил України.
"Щира подяка Андрію Лукачу, ТОВ "Закарпатській продовольчій групі", ТОВ "Укртранс - Ужгород" та всім, хто долучився.
Нехай автомобіль приносить користь нашим воїнам, допомагає хлопцям у нелегких боях здобувати омріяну Перемогу!"- зазначив очільник Мукачівської РВА Едгар Токар
Остання зміна сторінки: 23-01-2023 08:57