Дрони та мобільні меблі для Луганських прикордонників передав очільник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай

"Дуже близька для мене бригада. Рідна. Цього року Луганський прикордонний загін реформували у бригаду, яка стала однією з "Гвардії наступу" і отримала назву "Помста".

Велика війна 24 лютого 2022 року почалася на кордоні в Луганській області. Перший загиблий Сил оборони України в повномасштабній війні теж наш прикордонник — майстер-сержант Денис Ткач. Світла йому памʼять. Він загинув близько 03:30 в ніч на 24 лютого 2022 року під час бою з диверсійно-розвідувальною групою на відділі прикордонної служби "Мілове".

Протягом наступних двох років Луганські прикордонники брали участь у боях за Бахмут, Лиман, Рубіжне, Кремінну, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Попасну, Сіверськ, Федорівку, Святогірськ тощо.Нині також боронять Донеччину.

Приїхав до хлопців разом з Олексій Кузнєцов. Привезли від литовських друзів Blue / Yellow for Ukraine «мавіки-термали», а від себе - FPV-шки. За підтримки ТОВ «Ортопед» та Юрія Бондаренка передали 100 складних ліжок, столи, лавки, 100 спальних мішків, 400 турнікетів.

Підтримуємо наших захисників!Всі наближаємо Перемогу! Щодня. Щохвилини. Слава українським захисникам!" - зазначив у своєму дописі начальник адміністрації.

Остання зміна сторінки: 21-05-2024 10:59