![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/417418824_778377304311120_4035101972159033464_n.jpg?itok=QcmDRGcm)
19 лютого в навчальному закладі розпочалися змагання початкового етапу Всеукраїнської військово-патріотичної Гри «ДЖУРА».
Навчальні групи першого та другого курсів представили п’ять роїв. Першого дня пройшли військово-прикладні змагання категорії «Фізична підготовка»: підтягування, віджимання, вправи на витривалість та силу, перенесення та утримання тягара, основи самозахисту…
Учасники у чудовій фізичній формі! Сильні! Витривалі! Згуртовані!
Остання зміна сторінки: 22-02-2024 15:18