Едгар Токар, голова Мукачівської райдержадміністрації, обговорив з підлеглими робочі моменти, що стосуються життєдіяльності району.

Едгар Токар, голова Мукачівської райдержадміністрації, обговорив з підлеглими робочі моменти, що стосуються життєдіяльності району.

Перше питання, яке було обговорено, стосувалося медичної сфери краю. Едгар Володимирович поспілкувався із своїми заступниками про стан підготовки медичних закладів району до укладання договорів з національною службою здоров’я України.

Як повідомила заступник голови РДА Ольга Бриль, процес підготовки до укладання договорів з НСЗУ проходить без особливих проблем. «Наразі, Свалявський та Воловецький КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» вже уклали договори і готові повноцінно надавати медичні послуги населенню. Що ж стосується Мукачівського районного ЦПМСД, то робота з виконання всіх необхідних умов, необхідних для укладання договорів, триває, і у найкоротші терміни договір буде підписано» - наголосила Ольга Анатоліївна.

Наступне питання, яке піднімалося, стосувалося стану мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності. Стосовно цього питання, голові РДА доповів в. о начальника відділу з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Козолуп. Він ознайомив керівництво з готовністю підприємств, установ та організацій виконання завдань в особливий період.

У підсумку зустрічі, голова РДА Едгар Токар, надав керівникам відповідних структурних підрозділів РДА ряд доручень та завдань.

 

Остання зміна сторінки: 09-04-2021 16:45