Фотовиставка "Два століття — одна війна"

Запрошуємо відвідати фотовиставку "Два століття — одна війна», яка розповідає про збройну боротьбу українського народу проти російського імперіалізму, що триває протягом декількох поколінь.

У ній поєднано сучасні документальні світлини російсько-української війни, авторства військового кореспондента Максима Левіна, та архівні фото часів визвольних змагань Української Повстанської Армії.

Росія веде тривалу руйнівну війну, метою якої є знищення української державності. Переписування української історії на власний манер був, є і залишається одним з ключових інструментів ворога. Тому нам життєво необхідно знати правду про себе. Ми на це заслужили. Важливо розуміти власну історію та вміти пов’язувати події та явища минулого між собою.

Виставка спонукає більше цікавитися історією УПА та допомагає руйнувати міфи про український визвольний рух.

Українська Повстанська Армія у XX ст. та Сили оборони України сьогодні — це відповідь нескореного народу за право бути собою.

Дізнатися більше ви зможете на виставці:

•Ужгород, 22 червня з 13:00 по 17:00, Театральна площа.

•Мукачево,  23 червня з 13:00 по 17:00, Площа Кирила і Мефодія.

Вхід вільний

Організатори: Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК  за підтримки Романа і Мирослави Тарабій у партнерстві із Департаментом культури   Закарпатська обласна державна адміністрація , Мукачівською районною військовою адміністрацією та Мукачівською районною радою, Управління освіти, культури, молоді та спорту м. Мукачево  Мукачівська міська рада та Ужгородська міська рада

Остання зміна сторінки: 18-06-2024 22:27