Голова Мукачівської Райдержадміністрації Едгар Токар взяв участь у запуску пробного рейсу літака сполученням «Київ - Ужгород – Київ»

30 квітня 2021 року очільник Мукачівського району разом з Головою Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолієм Полосковим, заступником голови транспортного комітету парламенту Миколою Тищенком, народними депутатами Ігорем Кривошеєвим, Михайлом Лабою, Анатолієм Костюхом та депутатським корпусом області взяв участь у запуску пробного рейсу літака компанії WIND ROSE сполученням «Київ - Ужгород – Київ», який прибув 30 квітня у міжнародний аеропорт «Ужгород».
 
Голова Мукачівської районної державної адміністрації Едгар Токар зазначив: "Літак через погодні умови спочатку здійснив посадку у Львівському аеропорті. Та потім все-таки вилетів до Ужгороду. Це дуже важливий крок для розвитку Закарпаття та країни в цілому. Тож хочу подякувати Президенту України Володимиру Зеленському,народним депутатам Миколі Тищенку, Ігорю Кривошеєву, Михайлу Лабі,Анатолію Костюху, депутатському корпусу Закарпаття та керівництву області за їх внесок щодо зближення нашого краю з Києвом."
 
Регулярні перельоти між Ужгородом та Києвом стартують з 1 червня.
 
Також  вчора відбувся запуск дитячої залізниці в Ужгороді, яка не працювала впродовж двох років. Перед запуском об’єкту капітально відремонтували тепловоз та встановили новий двигун, відновили колії, замінили шпали, відремонтували станції та навчальні класи.
 
Довідково. Дитяча залізниця на Закарпатті існує з середини ХХ століття. Довжина колії – 1,2 км. У її складі один тепловоз та два вагона. На залізниці розташовані дві станції «Молодіжна» та «Парк».

Остання зміна сторінки: 01-05-2021 09:42