Голова Мукачівської районної державної адміністрації Едгар Токар офіційно представив свого новопризначеного першого заступника

8 липня 2021 року на посаду першого заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації призначено Туза Святослава Олександровича.

Голова райдержадміністрації наголосив на своєчасності та важливості зміцнення команди керівництва Мукачівського району та зазначив, що переконаний в успішній і результативній роботі нового заступника.

У свою чергу,  Святослав Туз висловив вдячність за виявлену довіру та сподівання на  взаємодію у вирішені актуальних питань з життя району. «Хочу подякувати голові РДА Едгару Токару за довіру. Вважаю за честь працювати в одній команді.Розумію, що на сьогоднішній день в державі впроваджуються реформи, які ввійдуть в історію. Саме від нас з вами залежить як ці зміни будуть проведені у Мукачівському районі.Хочу запевнити, що наполегливо працюватиму на розвиток Мукачівського району аби виправдати покладені на мене зобов’язання."-зазначив Святослав Олександрович.

Інформаційна довідка:

Туз Святослав Олександрович (1986 року народження), громадянин України, освіта повна вища, в 2008 році закінчив Луцький інститут розвитку людини ВМУРоЛ “Україна”, спеціальність “Правознавство” (диплом з відзнакою). З 2011 року займався адвокатською діяльністю .З квітня 2021 року  - радник Голови Мукачівської районної державної адміністрації.

Остання зміна сторінки: 09-07-2021 09:36