Голова Мукачівської РДА бере участь у третьому пленарному засіданні третьої сесії обласної ради

Едгар Токар бере участь у третьому пленарному засіданні третьої сесії обласної ради VIII скликання.

"На сесії підтримано одноголосно  дофінансувати програму «Турбота» для того, щоб виділити по 500 тис грн на лікування юних закарпатців: хворого на СМА Павлика Мотички та Кіри Зайцевої, якій діагностували гострий лімфобластний лейкоз." - повідомив очільник району.

У третьому пленарному засіданні третьої сесії обласної ради VIII скликання також бере участь керівництво Закарпатської ОДА, структурних підрозділів облдержадміністрації, народні депутати України та інші.

Закарпатська ОДА висунула пропозиції щодо збільшення фінансування об’єктів соціальної, спортивної та медичної інфраструктури. Йдеться, зокрема, й про закупівлю кисневих станцій у заклади охорони здоров’я і реконструкцію обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков наголосив, що Закарпаття серед лідерів в Україні щодо інформування населення про вакцинацію від COVID-19. 

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Анатолій Пшеничний проінформував про поточну ситуацію в регіоні з коронавірусом та перебіг вакцинальної кампанії. 

Мар’яна Марусинець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, повідомила про функціонування навчальних закладів області у «жовтій» зоні, яка відсьогодні діє по всій території країни.

Остання зміна сторінки: 23-09-2021 16:08