Голова Мукачівської РДА Едгар Токар взяв участь у селекторній нараді з питань ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території області

Проблема стихійних сміттєзвалищ – одне з найактуальніших питань екологічної ситуації в Закарпатській області. Про це говорили сьогодні, 07 квітня, на селекторній нараді при голові Закарпатської ОДА Анатолію Полоскову.

Керівництво Мукачівщини, зокрема, голова райдержадміністрації Едгар Токар та заступник голови Ольга Бриль, взяли участь в обласній нараді. Присутніми на селекторі були також, голови територіальних громад області, представники переробних та сортувальних підприємств, організацій із використання вторинної сировини та громадських організацій.

У своєму виступі голова ОДА Анатолій Полосков зазначив, що питання функціонування стихійних сміттєзвалищ є знайомим кожному з голів територіальних громад: «Ця проблема стосується кожної ОТГ, кожного населеного пункту. Я переконаний, що кожен керівник, як районної адміністрації, так і сільської чи селищної ради, прекрасно знає, де у них є такі проблемні місця. І не варто забувати, що ніхто крім нас не в змозі вирішити дане питання, тому прохання, спільними зусиллями взятися за розв’язання цієї проблеми» - наголосив Анатолій Олександрович.

Під час зустрічі порушувалися питання утилізації сміттєвих заторів на водних об’єктах краю, співпраці органів місцевого самоврядування з організаціями, які займаються переробкою, сортуванням чи роботою з вторсировини. Також, акцентувалася увага на проведення активної виховної роботи серед підростаючого покоління стосовно ставлення до чистоти та навколишнього середовища в цілому.

У підсумку, представникам виконкомів сільських та селищних рад територіальних громад області було дано ряд доручень, зокрема: провести інвентаризацію всіх стихійних сміттєзвалищ і нанести їх на карту кожної окремої територіальної громади; розробити схеми санітарної очистки всіх населених пунктів ОТГ.

 

 

 

Остання зміна сторінки: 07-04-2021 16:57