Голова Мукачівської РДА Едгар Токар взяв участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу при Президентові України

Згідно з положенням про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, затвердженим Указом Президента України від 4 березня 2021 року, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Конгрес складається з Голови, Президії, Палати регіонів і палати місцевих влад. До Палати місцевих влад входять голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, голови районних (районних у містах) державних адміністрацій, члени делегацій України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати місцевих влад названого Конгресу.

До Палати регіонів входять голови обласних рад, голови обласних державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати регіонів названого Конгресу.

Від Закарпаття участь у Конгресі взяли п’ять делегатів, які отримали змогу гідно представити нашу область. На порядку денному піднімали питання фінансування районних рад, готовність до опалюваного сезону та передача освітньо-професійних училищ на баланс місцевих громад.

" Конгрес не просто збирається кожного місяця чи два місяці. В Офісі Президента працює постійний офіс Конгресу, куди може звертатися будь-який очільник громади. Конгрес має стати потужним інструментом вирішення ключових проблем в діяльності місцевого самоврядування та об’єднає представників місцевого самоврядування, органів виконавчої й законодавчої влади.Наступного тижня в межах конгресу відбудеться засідання палати регіонів. Рішенням конгресу буде створена президія місцевого самоврядування, яка буде збиратися щомісяця.Хочу зазначити, що Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при президенті України. Він створений на заміну Раді розвитку громад та територій."- повідомив  Едгар Токар.

Остання зміна сторінки: 03-06-2021 14:55