Хід осіннього призову обговорили сьогодні в Мукачівській РДА

"Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення ООС не будуть. Призовник має право брати участь в Операції Об’єднаних Сил лише у тому випадку, якщо він із призовника строкової військової служби перейде в розряд призовників військової служби за контрактом" – наголосив сьогодні Едгар Токар на плановій нараді з представниками Мукачівського РТЦК та СП, посадовими особами райдержадміністрації щодо питань осіннього призову 2020/2021 року громадян України на строкову військову службу.

Зокрема за напрямками діяльності прозвітували Солодкий Ігор Анатолійович -  начальник відділення Мукачівського РТЦК та СП, Попович Владислав Іванович - начальник Першого відділу Мукачівського РТЦК та СП (смт Воловець) та Гаєвий Олександр Степанович -  начальник Другого відділу Мукачівського РТЦК та СП (м.Свалява). Представники зазначили, що осінній призов проходить згідно з запланованими заходами. Наразі  призовники проходять етап медичних обстежень. Не обійшлося без підняття проблемних питань та обговорення шляхів їх вирішення.

Окремо присутніми було обговорено УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №744/2014  "Про рішення Ради національної безпеки й оборони України від 28 серпня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності", де в підпункті 8 пункту 7 чітко вказано унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

В ході наради голова Мукачівської РДА звернув увагу на законності проведених заходів щодо осіннього призову та зазначив, що для чіткої організації чергового призову громадян потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військкоматом та головами територіальних громад. 

Остання зміна сторінки: 17-09-2021 15:27