Інформаційне повідомлення

На підставі листа від 01.07.2020 року №839/08-05 Мукачівської міськрайонної філії ДУ ,,Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” отриманого о 15:21 год. 01.07.2020 р. про виявлення хворих осіб на коронавірусну інфекцію (COVID-19) 3-х працівників Мукачівської районної державної адміністрації та працівника Мукачівської районної ради.

Один хворий госпіталізований в інфекційне відділення КНП «Мукачівська ЦРЛ», інші хворі та контактні особи перебувають на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

З метою термінової організації роботи по локалізації і ліквідації вогнища коронавірусної інфекції (COVID-19) в Мукачівській районній державній адміністрації проведено засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На  засідання штабу обговорено питання щодо посилення карантинних заходів в структурних підрозділах райдержадміністрації та в будівлі районної ради в цілому.

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – в.о. голови райдержадміністрації прийнято розпорядження «Про роботу по локалізації і ліквідації вогнища коронавірусної інфекції (COVID-19) в Мукачівській районній державній адміністрації» посилення карантинного режиму та локалізації епідситуації в райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 01-07-2020 17:08