![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-05-24_09-48-41.jpg?itok=Puyt430S)
Під час робочої поїздки на Свалявщину очільник Мукачівської РВА Едгар Токар разом з представниками місцевої влади та першим заступником військової адміністрації Святославом Тузом поспілкувався з директором КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської міської ради" Жанною Вальо та обговорили шляхи ефективної роботи установи.
«Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської міської ради» обслуговує дітей зі Свалявської, Неліпинської та Керецьківської територіальних громад.
Серед основних напрямків роботи: оцінка фізичного стану дитини, а також мовленнєвого розвитку, когнітивної сфери, емоційно-вольової сфери, навчальної діяльності.
"Спільно ми повинні і надалі дбати про дітей з особливими освітніми потребами. Вони мають стати для нас – своїми, а для життя та школи – підготовленими. Це і є головною функцією інклюзивно-ресурсних центрів. Закарпаття – територія рівних можливостей, у тому числі й для дітей." - підсумував зустріч Едгар Токар
Остання зміна сторінки: 24-05-2023 12:51