![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1705929121170.jpg?itok=FYQT544R)
До Дня Соборності України керівництво Мукачівської РВА разом з членами штабу територіальної оборони Мукачівського району вшанували пам'ять Героїв, що віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України.
"Соборність — це єдність. Єдність мільйонів українців. Єдність заради Перемоги. Єдність заради спільного майбутнього.
Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. Та сьогодні наша держава знову виборює соборність, свободу й незалежність дуже великою ціною.
Наш обов’язок перед майбутнім поколінням – зберегти незалежність і соборність України."- зазначив начальник адміністрації Едгар Токар
Остання зміна сторінки: 22-01-2024 15:36