![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1709213739244.jpg?itok=F8nuJTo9)
"Це мужні і незламні воїни, які боронили Україну від здичавілого ворога.
Щира подяка нашим Героям за сумлінну службу, жертовність, героїзм і відвагу. "- зазначив очільник адміністрації Едгар Токар.
Також в даному закладі оглянули сучасний спортивний зал для реабілітації після травм, певних видів хвороб та операцій. Тут встановлена шведська стінка, велосипедний та силові тренажери, гантелі, а також бруси з стельовими підтягачами для пацієнтів, які фактично вчитимуться заново ходити або ж відновлювати координацію рухів.
У межах цього візиту Едгар Токар та Святослав Туз завдяки волонтерам Help to Ukraine Today передали закладу медикаменти та медичні інструменти для ін'єкцій.
Остання зміна сторінки: 29-02-2024 15:49