Керівництво району відвідало підприємство Мукачівщини,яке займається вирощуванням курей-бройлерів

Голова Мукачівської райдержадміністрації Едгар Токар разом зі своїм першим заступником Романом Тарабієм відвідали Товариство "Каридія", яке розташоване на території Івановецької територіальної громади біля села Старе Давидково. В часи Радянського Союзу на місці даного підприємства була закинута ферма.

Власник,Калинич Віталій Євгенович, розповів, що підприємство знаходиться на стадії розвитку. Наразі працюють 3 цехи, кожен з яких вирощує 30 тисяч одиниць курей-бройлерів. Найближчим часом планується добудувати та запустити ще 3 цехи. Основна ідея, яку озвучив пан Віталій, це запустити власну закарпатську торгову марку по постачанню курячого м'яса.

Едгар Володимирович підкреслив, що створення нових підприємств є надзвичайно важливим для розвитку регіону та країни в цілому, оскільки сприяє створенню нових робочих місць, наповненню бюджетів та позитивного інвестиційного іміджу краю.

Водночас перший заступник голови Роман Тарабій подякував молодим активним підприємцям, які в нелегкі часи беруть участь в розбудові краю та України в цілому.

Остання зміна сторінки: 29-04-2021 19:57