![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-03-03_15-22-52.jpg?itok=T4Jsy5BX)
Таке рішення сьогодні під час засідання одноголосно прийняли члени Палати регіонів Конгресу – керівники ОВА та обласних рад з усієї країни.
«Це велика честь і відповідальність. В умовах повномасштабної війни регіони показали, що здатні виконувати завдання загальнодержавного значення, самостійно генеруючи проєкти та ідеї для розвитку територій, консолідуючи й концентруючи зусилля громад і місцевої влади для спільної перемоги над окупантами.
Дякую Президентові України Володимиру Зеленському і членам Конгресу місцевих та регіональних влад за довіру. Разом працюємо – разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!» – наголосив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 03-03-2023 16:13