![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-05-03_09-12-49.jpg?itok=tkxnH6mG)
Разом з Міжнародною Платформою «Взаємодія» нардепа Михайла Лаби, спільно з Олексій Кузнєцов та у співпраці з ГО "Сила Змін" Юрієм Бабинцем начальник Мукачівської РВА Сергій Гайдай відвантажив 50 захисних окопних конструкцій та 50 пічок для наших захисників.
Окопні конструкції слугують захистом від прямого влучання FPV-дронів та скидів вибухових речовин.
"Бригада швидкого реагування Національної гвардії України "Рубіж" з перших днів повномасштабного вторгнення захищають Луганщину. Зараз хлопці не дають прорвати оборону на межі Луганської та Донецької областей.
Запрошую і Вас долучатися до допомоги нашим Героям. Ми з Вами маємо подбати про своїх, маємо підтримувати наших захисників.
Разом Переможемо!" - зазначив Сергій Гайдай.
Остання зміна сторінки: 03-05-2024 09:19