Кожна громада Мукачівського району отримала безкоштовну картосхему

Кожна громада може вільно завантажити картосхему своєї території. Це стало можливим завдяки ініціативі Мінрегіону та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Картосхему кожної територіальної громади можна переглянути або безоплатно завантажити в новому розділі «Карти тергромад» у розділі Новий АТУ. Всі карти готові до друку в оригінальному масштабі (від 1 :  5 000 до 1 : 125 000) двох форматів: PDF та JPEG. Масштаб кожної картосхеми у форматі PDF є лінійний і підібраний таким чим, щоб кожна територіальна громада мала змогу видрукувати карту своєї громади розміром А1. Також для використання картосхем у презентаціях тергромад, сайтах, документах тощо підготовлена растрова картосхема у форматі JPEG, яка має значно менший розмір файлу

Потри те, що картосхеми не встановлюють юридичних меж громад, вони дають змогу зорієнтуватися, де проходить орієнтовна межа громади, куди направляти землевпорядників.

В ході децентралізації повноваження органів місцевого самоврядування територіальних громад поширилися на усю територію країни й вже не обмежуються територіями населених пунктів. Щоб чітко розуміти свої межі, бачити, що і де знаходиться на їхній території, громадам потрібна проста і зрозуміла картографічна підоснова. Це дозволить більш ефективно управляти територією, інвентаризувати майно і ресурси, планувати розвиток громади. 

Для уточнення даних на конкретній картосхемі можна надіслати запит, натиснувши на кнопку «Повідомити про помилку».

Остання зміна сторінки: 24-09-2021 10:50